Wycieczka
RAZEM NA ŁONIE NATURY Wycieczka kl. 3a i 5b pod hasłem " Bądźmy razem w zgodzie z przyrodą " odbyła się w dniu 13 09. Uczniowie odwiedzili zagrodę alpak Zbyroza gdzie mogli zapoznać się z tymi zwierzętami, zjeść kiełbaski z ogniska i dobrze się bawić podczas zabaw plastycznych i ruchowych.







