ANDRZEJKI W KLASACH

Klasa zerowa

Andrzejki w zerówce były pełne bajkowej magii, gier, wróżb, tańców i wspólnego słodkiego poczęstunku.

ANDRZEJKI W KLASACH

Klasa1a

28 listopada 2022 r. w klasie 1a odbyły się tradycyjne zabawy andrzejkowe. Wychowawczyni oraz dzieci wraz z rodzicami przygotowali zabawne i humorystyczne atrakcje integrujące grupę. Nie zabrakło konkursów i smacznych wypieków rodziców. Śmiechu i radości było wiele co na zdjęciach uwieczniono.

Klasa 1b

29 listopada w klasie 1bodbyły się wróżby andrzejkowe. Dzień tajemniczych wróżb i czarów, zabawy i tańca oraz słodki poczęstunek sprawił dzieciom wiele radości.

Klasa 2b

W piątek 25.11.2022r. w klasie 2B odbyły się „Andrzejki klasowe „.  Były zabawy integracyjne, tańce ze śpiewem oraz wróżby samodzielnie przygotowane przez uczniów. Nie zabrakło również zdrowego, owocowego poczęstunku. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości!

Klasa 3a katarzynkowo- andrzejkowe spotkanie klasowe

Dnia 29 listopada 2022 r. spotkaliśmy się w sali, żeby wywróżyć sobie, co nas czeka w przyszłości. Każdy z klasy, bez wyjątku, przygotował jakąś ciekawą wróżbę, przepowiadającą kim będziemy, co dostaniemy, kto zerka w naszą stronę z blaskiem w oczach…. Nie obyło się bez tradycyjnych zwyczajów- laliśmy wosk przez klucz, własnoręcznie przygotowany przez jednego z tatusiów. Nie zabrakło też pysznych domowych wypieków naszych mam. Imprezowy stół uginał się od owoców,
soczków, słodyczy i innych smakołyków. Czas szybko mijał, a wróżbom nie było końca. Gratulacje należą się wszystkim dzieciom za pomysłowość i dobrą organizację tego spotkania, a rodzicom za wsparcie duchowe, finansowe i fizyczne.

ANDRZEJKI W KLASACH 4-8

Podziel się tym postem