BAL KARNAWAŁOWY

12 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. To wyjątkowe wydarzenie skierowane było do uczniów klas 0-III. Nasza szkoła zamieniła się w krainę pełną kolorów, muzyki i radości, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która rozświetliła szare, zimowe dni. Dzieci w pięknych, wymyślnych kostiumach weszły do sali balowej, gotowe na dzień pełen tańca, zabaw i niespodzianek. Podczas zabawy nie zabrakło konkursów i atrakcji, które wzbudziły uśmiech na twarzach naszych małych uczestników. Gry i zabawy zespołowe sprawiły, że wszyscy poczuli się częścią jednej wielkiej, kolorowej rodziny.

Bal karnawałowy to również doskonała okazja do rozwijania zdolności tanecznych i muzycznych. Dzieci mogły wziąć udział w mini-warsztatach tanecznych, gdzie uczyły się nowych kroków i układów przy rytmach ulubionych piosenek. Bal  był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do budowania wspólnoty i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Podziel się tym postem