DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Czego można życzyć uczniom z okazji Dnia Dziecka? Myślimy, że przede wszystkim wszystkiego co najlepsze. Samych piątek i szóstek w szkole oraz wielu sukcesów. Aby na Waszych twarzach zawsze gościł uśmiech i każde marzenie się spełniło. 1 czerwca w naszej szkole wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodkim cukierkiem… Dodatkowo powstały dwie wystawy, na których fotografie przedstawiające uczniów stworzyły piękne obrazy.

Klasy 0-III

KLASA 1B

KLASA 1A

Klasa 1a z okazji Dnia Dziecka brała udział w WARSZTATACH KULINARNYCH, które odbyły się w Pizzerii Da Grasso w Malborku. Bardzo nam się podobało, gdyż każdy mógł sam skomponować swoją pizzę. Mistrz zadawał nam ciekawe pytania kulinarne za prawidłowe odpowiedzi obdarowywał nas słodkościami, dyplomami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zajęć.

KLASA 3a

My też tam byliśmy. Dzień Dziecka świętowaliśmy. Pizzę robiliśmy i jedliśmy. Lemoniadę piliśmy. Były lizaki, dyplomy i balony. Było miło i pysznie.

Dzieci z 3a

ZERÓWKA

Podziel się tym postem