KSIĄŻKA NA FERIACH

Zbliżają się długo oczekiwane ferie zimowe, a wraz z nimi niezwykła okazja dla wszystkich młodych czytelników! Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, klas od 4 do 8, do udziału w naszym kreatywnym konkursie fotograficznym „Książka na feriach”.

Zadanie konkursowe jest wyjątkowo proste i pełne możliwości do wyrażenia swojej kreatywności. Wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające książkę, którą czytacie i na którym pokazujecie, jak ona bawi się na feriach. Jesteśmy bardzo ciekawi, gdzie zawędrowały z Wami książki – czy to na stok narciarski, w ciepłe kraje, czy też w przytulne zacisze waszego domu lub inne ulubione miejsce?

Zdjęcia należy przesłać w formacie png na adres e-mail konkursy@pbp.gda.pl. Pamiętajcie, aby w treści wiadomości podać imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy rodzica/opiekuna oraz szkołę i klasę do której uczęszcza autor pracy oraz dołączyć zdjęcie lub skan zgody rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych dziecka. Konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu oraz jego akceptacja. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka oraz Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

Konkurs rozpoczyna się 15 stycznia i potrwa do 15 lutego 2024 roku, do godz. 23.59. Najbardziej kreatywne, oryginalne i pomysłowe zdjęcia zostaną nagrodzone! Na autorów najciekawszych fotografii czekają książki oraz gadżety.

Życzymy powodzenia i wspaniałych literackich przygód w trakcie ferii zimowych!

Podziel się tym postem