NARYSUJ ULUBIONEGO ZWIERZAKA

Dnia 10 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego : ,,Narysuj ulubionego zwierzaka” we współpracy z Marcinem Draniczarek autorem książki,, Błękitny Koliber”. Za konkurs była odpowiedzialna pani pedagog -Katarzyna Konefał-Juźwik. W konkursie wzięło udział 42 dzieci z klas 0-7 .Prace były piękne i kreatywne. Zaangażowanie było ogromne. Laureatami nagród zostali : 1. miejsce: Alicja Miklis , 2. miejsce : Liwia Brodzik i Adriana Wajda,3. miejsce Antoni Sączawa oraz przyznano 7 wyróżnień : Zofii Maliszewskiej, Emilii Łozińskiej, Nadii Stahn, Antoninie Groszkowskiej, Ninie Wietrzykowskiej, Antoninie Łuczak, Kornelii Zabornej. Pozostałe dzieci otrzymały dyplom i mały upominek. Wszystkim Dzieciom ogromnie dziękuję za trud i zaangażowanie.

Podziel się tym postem