MIKOŁAJKI W „ÓSEMCE”

6 grudnia w tym roku mocno zaskoczył klasę 5b. Prosto z Finlandii przyszła do uczniów pocztówka wysłana przez samego Świętego Mikołaja!

Thank you, Santa 🎅 ♥️

Uczniowie klasy 2a z okazji Mikołajek wybrali się do kina na film ,,Życzenie” z ważnym przesłaniem dla świata i ludzi. W drodze na stację PKP spotkała nas miła niespodzianka. W autobusie słodycze rozdawał Pan BURMISTRZ I MARIANEK . Dzieciom film bardzo się podobał .Po powrocie do szkoły okazało się, że w klasie czekał na nich Mikołaj, który rozdał im wspaniałe prezenty.

Mikołajki w klasie 2b

Dziś wszystkie grzeczne dzieci z klasy 3b otrzymały paczuszki od Św. Mikołaja

Mikołaj w grupie dzieci z zerówki

Klasa 1a

Świtem, 6 XII 2023 r. zawitał do naszej klasy Mikołaj i zostawił upominki dla grzecznych pierwszaków. Ale kto by się spodziewał, że zostawi nam jeszcze zadania do wykonania. Były przysiady, rysowanie portretu Mikołaja z zamkniętymi oczami, śpiewanie piosenki, rymowanki, ustawianie ławek, a nawet trzeba było głośno przywołać Mikołaja do klasy. Wszystkie zadania zostały wykonane wzorowo, więc doczekaliśmy się upragnionych niespodzianek. Fala radości ogarnęła nas, gdy zobaczyliśmy reniferki-breloczki, jajka, czekoladki i metalowe ozdobne puszki, na widok których rozbudziła się nasza dziecięca kreatywność. Jedni na nich grali jak na perkusji, inni postanowili tam trzymać skarby, a jeszcze inni świąteczne pierniczki. Dziękujemy Ci bardzo, Mikołaju.

Podziel się tym postem