Nocny Turniej Fortnite
6 grudnia z okazji Mikołajek w naszej szkole odbył się szkolny Turniej Fortnite. Wyjątkowości temu wydarzeniu nadał klimat nocny, albowiem odbywało się ono do późnych godzin wieczornych. Do boju stanęli uczniowie klas 4-8, którzy odważnie zmierzyli się z tym wyzwaniem w dwuosobowych drużynach.
Nad całością turnieju czuwał nasz najlepszy Fortnitowiec Wiktor Wiśniewski z klasy 8a, który tym razem wcielił się w rolę organizatora imprezy, z której wywiązał się wyśmienicie. Dziękujemy!
Natomiast mentorami i jury byli starsi miłośnicy Fortnite: Bartek Banaszak i Bartek Prusiecki, którym bardzo dziękujemy że poświęcili swój prywatny czas, aby nam towarzyszyć i pomóc w przeprowadzeniu turnieju.
Zwycięzcy turnieju to:
I miejsce: Michał Nietz z 7a oraz Marcel Gajewski z 6a
II miejsce: Kacper Kotlewski i Kacper Walczak z 6a
III miejsce: Damian Mulawa i Cezary Strycharz z 8b
Gratulujemy!!!
Choć nagrody otrzymali najlepsi, to najważniejsza była dobra zabawa, której towarzyszyły niesamowite emocje. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.
organizator Katarzyna Prusiecka