DO ÓSEMKI PRZYBYŁA WIOSNA

WIOSNA POKOJU W KLASACH O-III

Spotkaliśmy się w sali udekorowanej wiosennymi plakatami. Dzieci z kółka teatralnego SILOE wprowadziły nas w temat pomocy drugiemu w potrzebie. Braliśmy udział w Wiosennym Rajdzie Pokoju, poznaliśmy wiosenne ciekawostki o świecie zwierząt i roślin. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Na znak solidarności z Ukrainą stworzyliśmy wiosenne kwiaty pokoju, a dzięki naszej zwinności rozwinęły się listeczki na papierowych brzozach. Było dużo radości w czasie zabaw z chustami. Byliśmy pająkami, ptaszkami, pilnującymi jajek i elementami marcowej pogody. Wiosnę przywitaliśmy ciekawie, wesoło i kolorowo.

Dziękuję nauczycielom, obsłudze technicznej i panu Andrzejowi-rodzicowi z klasy za pomoc w organizacji tej imprezy.

Aleksandra Węgrecka

GRUPA WIEKOWA- KLASY IV-VII

Z radością powitaliśmy pierwszy wiosenny dzień! Wielu z nas zmianę pory roku zaakcentowało wiosennymi stylizacjami. W klasach 4 – 8 uczniowie rozwiązywali różnorodne zadania: krzyżówki ,zagadki, łamigłówki…Nie zawsze było łatwo, ale wszyscy ochoczo się z nimi zmierzyli. W tym dniu uczniowie obejrzeli też występ uczennic tańczących w szkolnym zespole cheerleaderek.

Podziel się tym postem