SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W 2B

W czwartek klasa 2b spotkała się po raz ostatni przed Świętami Bożego Narodzenia. Były rebusy i zagadki o tematyce świątecznej, prezentacja multimedialna o symbolach i zwyczajach świątecznych. Nie zabrakło wspólnie śpiewanych kolęd. Największą atrakcją okazało się ozdabianie upieczonych pierniczków oraz samodzielne wykonanie pachnącego stroika na świąteczny stół.

ŻYCZENIA KLASY 3A

22grudnia 2022 roku w naszej klasie zapachniało Świętami. Rodzice przygotowali dla swoich dzieci i wychowawczyni piękną niespodziankę.Byly pierogi, paszteciki, rybka, mandarynki, pierniczki i inne słodkości. Sosnowe gałązki, paląca się świeca i płynące z serc życzenia stworzyły klimat serdeczności. Bardzo dziękujemy!

Na nadchodzące Święta i Nowy Rok zwykłego, ludzkiego Dobra i Piękna życzą swoim Bliskim dzieci z klasy 3a wraz z paniami Kasią i Olą. Przesyłamy również świąteczne pozdrowienia dla całej społeczności szkolnej.

ŚWIĘTA W ZERÓWCE

W te Święta magiczne życzenia dzieci z zerówki ślą liczne: pachnących jodełek z ogromem światełek. olbrzymich prezentów od wesołych elfów. Pod obrusem sianka,  a za oknem bałwanka.

ŚWIĄTECZNE POMARAŃCZE W 1B

Podziel się tym postem