KLASA 5B ODWIEDZIŁA  MUZEUM WISŁY W TCZEWIE

W miniony wtorek klasa 5b wraz z opiekunkami P. Katarzyną Mazurkiewicz i P. Lidią Baźmierowską udała się na wycieczkę do Tczewa. Pierwszym punktem programu były zajęcia edukacyjne w Muzeum Wisły. Tematyka związana oczywiście z Królową Polskich Rzek – „Tajemnice Dolnej Wisły”. W nietuzinkowy sposób uczniowie odkrywali tajemnice rybołówstwa wiślanego! Podczas zajęć w stylu escape room dowiedzieli się między innymi, jak oraz, czym łowiono ryby na danym obszarze Wisły. A po wszystkim… była niespodzianka! Polecamy i zapraszamy wszystkich na fantastyczną muzealną przygodę. Tylko do 31.05.2023 r.

Punkt drugi realizowany był w kinie Helios. Tu było już bardzo poważnie. „Johnny”. „Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie”. Było wzruszenie, a nawet nawet łzy….

Podziel się tym postem