WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

28 stycznia nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałowe granie Sztabu WOŚP Malbork odbyło się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1.

Uczniowie z klasy 5b aktywnie włączyli się w zbiórkę organizując stoisko z książkami i unikatowymi, przyciągającymi wzrok zakładkami wykonanymi przez uczniów szkoły. Nasze stoisko przyciągało spojrzenia przechodniów, tworząc niesamowitą atmosferę.

Dodatkową atrakcją był występ uczniów z klasy 2a pod kierunkiem wychowawczyni, p. Jolanty Głodnickiej. Ich talent i zaangażowanie na scenie dodawały magii całej akcji, przyciągając uwagę wszystkich obecnych. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz wsparciu rodziców udało się osiągnąć sukces w zbiórce. Całkowita suma zebrana przez naszą szkołę wyniosła 985,60 zł.

Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji – uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim, którzy wsparli nas w tym przedsięwzięciu. Dziękuję za wielkie serca i współpracę.

Magdalena Gac

Podziel się tym postem