WYCIECZKA DO WARSZAWY

Wszystko zaczęło się o godz.4:00, kiedy wyruszyliśmy w daleką podróż do Warszawy. Już od 9:00 zaczęliśmy zwiedzanie. Trzy klasy ósme oraz jedna klasa szósta tworzyły fajną ekipę. Program był bardzo napięty, ale dzięki niemu zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, takich jak: Zamek Królewski, Pałacu Myślewickiego i wiele innych. Nie obyło się bez spacerów po Łazienkach Królewskich, Stadionie Narodowym oraz po Cmentarzu- Powązkach. Wjechaliśmy również na 30. piętro Pałacu Kultury. Braliśmy udział w kręceniu filmów, gdzie mogliśmy się przebrać w stroje ze średniowiecza. W ostatni dzień pojechaliśmy do zoo i zobaczyliśmy wiele ciekawych gatunków zwierząt. Ostatnią naszą atrakcją był park trampolin- Hangar. Każdy się dobrze bawił. Wycieczka trwała 3 dni, wróciliśmy w piątek o godzinie 23:00. Uważam, że wycieczka była udana.

oprac. Zofia Wiączkowska, kl. 8b

Podziel się tym postem