7C I 7D W ŁEBIE

8-9 czerwca uczniowie klasy 7c oraz 7d spędzili w Łebie. Atrakcjom nie było końca; odwiedziliśmy Sea Park w Sarbsku i podziwialiśmy występy foczych aktorów, weszliśmy do Słowińskiego Parku Narodowego by podziwiać wydmy i poturlać się w piasku, odwiedziliśmy Labirynt w Łebie oraz wesołe miasteczko. Na zakończenie tej dwudniowej wyprawy odwiedziliśmy park trampolin w Gdyni. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów. To był bardzo miły czas!

PODRÓŻ 3A

Klasa 3a widziana ponoć byla 10 czerwca 2022 w Elblągu w kilku miejscach .Rozpoznacie gdzie??? 😁Niełatwe ale męczące to zadanie było. Plan był nieco inny lecz grzmoty burz i ulewne deszcze zaprowadziły nas …no gdzie? KTO WIE. Wszyscy wracali zmęczeni ale uśmiechnięci i zadowoleni. Zbieramy doświadczenia z podróży pociągiem i pieszo.

Opiekunowie J. Głodnicka i M. Leyman.

„ÓSEMKOWE” DZIECI ODWIEDZIŁY ALPAKI

KLASA 3A Z WIZYTĄ W KINIE HELIOS W TCZEWIE

Wybraliśmy się na szkolną wycieczkę w ramach tematu transport kolejowy pociągiem do Tczewa na film ,, Sonik 2”. Nabraliśmy doświadczenia w poruszaniu się tym środkiem lokomocji. Wiemy , jak należy się zachowywać. Film bardzo nam się podobał, co przedstawiliśmy w formie listów do naszej Pani.

Podziel się tym postem