Wycieczki

To my- 2a i 3b. W środę, 20 X 2021 r. byliśmy w kinie Helios na filmie pt. „Lassie,wróć!”. W trakcie emisji towarzyszyły nam różne emocje- od śmiechu przez strach,aż po łzy wzruszenia. Jesteśmy przekonani o tym, że pies jest niezwykle mądrym i wrażliwym zwierzęciem i czuje tak, jak my. Mogliśmy też sami zrobić zakupy popcornu przed seansem i tradycyjnie zrobiliśmy sobie fotki przy lokomotywie, która o równej godzinie puszcza parę i gwiżdże. Tym samym dała nam znak do szczęśliwego powrotu do szkoły.
W piątek 8 października klasy 4b i 4a pod opieką wychowawczyń, Pani Lidii Baźmierowskiej i Pani Justyny Lewalskiej, oraz Pana Mirosława Leymanna odwiedziły niezwykle miejsce – Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.
Piękna pogoda sprzyjała dobremu humorowi wszystkich uczestników. Pobyt w Centrum okazał się niezwykle ciekawy i inspirujący. Dzieci aktywnie spędzały czas, poznając tajemnice przyrody, fizyki, przyglądając się efektownym zjawiskom. Poznały między innymi budowę człowieka, „patrzyły” oczami owadów i zwierząt, korzystały ze zjeżdżalni oraz jeździły specjalnymi wózkami. Atrakcji nie zabrakło i Centrum nasi uczniowie opuszczail pełni mocnych wrażeń. Na koniec grupa udała się do sklepiku z gadżetami, gdzie wszyscy zrobili ciekawe zakupy 👍
Wyjazd do Centrum to bardzo udana, godna polecenia, wycieczka!

1 października klasy 7c i 7d wybrały się do Gdańska. W planie wycieczki były zajęcia w Hevelianum na których poznaliśmy zagadnienia związane z elektrostatyką, elektrycznością i magnetyzmem oraz zajęcia sportowe w Jump City, na których mogliśmy wyszaleć się do woli. Po dniu pełnym atrakcji zjedliśmy obiad w Mc Donald’s i ruszyliśmy w drogę powrotną do Malborka. To był bardzo miły dzień !

W czwartek 07.10.2021 r. Klasa 1 a i 1 b były na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym ” Inny świat ” w Krastudach. W programie była jazda na koniach, wykopki, degustacja pieczonego ziemniaka, tworzenie prac według własnego pomysłu z jesiennych darów, karmienie zwierząt hodowanych w gospodarstwie, pieczenie kiełbasek oraz wiele innych atrakcji.

1 października klasa 5a wybrała się do Tczewa, który jest miastem kolejarzy.

Podziel się tym postem