POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

W środę 24 czerwca grupa wiekowa 0-3 , podczas apelu, podsumowała rok szkolny 2025/2026. W czasie apelu uczniowie klas 3 pożegnali najmłodszych uczniów naszej szkoły – klasę 0. Niespodzianką dla wszystkich było przedstawienie teatralne przygotowane przez zespół teatralny, pod kierunkiem Pani Aleksandry Węgreckiej. Były również podziękowania oraz dyplomy uznania za sumienną pracę w ciągu całego roku szkolnego. Na zakończenie uczniowie klasy 2b przypomnieli wszystkim zasady bezpieczeństwa, o których powinniśmy pamiętać w czasie wakacji.

Teraz już możemy udać się na zasłużone wakacje!

Podziel się tym postem