6a i 6b na wycieczce
6A I 6B NA WYCIECZCE W dniach 9-12 czerwca uczniowie klas 6a i 6b uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej do Krakowa. Pierwszym punktem programu była wizyta w Muzeum Auschwitz-Birkenau, gdzie uczniowie mieli okazję poznać historię jednego z najważniejszych miejsc pamięci związanych z II wojną światową. Była to cenna lekcja historii, skłaniająca







