Loading...
9 11, 2020

Stołówka

DRODZY RODZICE W związku z zaistniałą sytuacją wywołaną COVID -19 i nauką zdalną w celu zwrotu pobranych pieniędzy za niewykorzystane obiady proszę o wypełnienie wniosku i dostarczene do szkoły osobiście bądź drogą mailową jako załącznik na adres: stolowka.sp8.malbork@wp.pl Pozdrawiam serdecznie Sylwia Gierszewska WNIOSEK

9 11, 2020

Świetlica

OPIEKA ŚWIETLICOWA W CZASIE CAŁKOWITEGO ZAWIESZENIA ZAJĘĆ STACJONARNYCH W SP8 listopad 2020   Rodzice zobowiązani są zgłosić potrzebę korzystania ze świetlicy szkolnej w formie uzasadnionego, pisemnego wniosku do dyrektora szkoły. Pierwszeństwo w korzystaniu z opieki świetlicy maja dzieci pracowników służb medycznych i innych bezpośrednio zaangażowanych w działania przeciwpandemiczne. Godziny pracy

27 10, 2020

Komunikat – stołówka

KOMUNIKAT Odpłatność za obiady w miesiącu listopadzie 2020 r. wynosi 72,00 zł. Wpłaty będą przyjmowane od poniedziałku 2 listopada 2020 r. Jeśli rodzic nie ma możliwości kontaktu bezpośredniego,  istnieje możliwość przekazania pieniędzy z informacją o dniach korzystania z posiłków przez dziecko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 55/272 38 83 wew22. Osoby

23 10, 2020

Komunikat-zdalne nauczanie

Komunikat Od poniedziałku 26.10.2020 do 8.11.2020 klasy 4-8 przechodzą na nauczanie zdalne. Obowiązuje ustalony przez Rząd zakaz samodzielnego wychodzenia dzieci z domu w godzinach od 8.00 do 16.00, za wyjątkiem drogi do i ze szkoły uczniów klas I-III Uczniowie i rodzice otrzymają szczegółowe informacje na temat planu

22 10, 2020

Konkurs czytelniczy

WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY  Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Kwidzynie. Hasło tegorocznego turnieju brzmi: "Przyjaźń w powieściach Kornela Makuszyńskiego": "Pragniemy powrócić do twórczości znakomitego polskiego pisarza, autora wielu książek dla dzieci i młodzieży i przypomnieć cztery jego powieści". W turnieju czytelniczym mogą wziąć udział 2 osoby z każdej

16 10, 2020

Tydzień Promocji Zdrowia

PROMOCJA ZDROWIA W dniach 12-16 października ( i wcześniej) w klasach  O-III były realizowane tematy w ramach Tygodnia Promocji Zdrowia. Uczniowie zapoznali się z zasadami prawidłowego odżywiania poprzez omówienie i wykonanie piramidy zdrowego odżywiania. Układali rymowanki, słuchali wierszy, w których bohaterami były warzywa i owoce. Oglądali prezentacje promujące zdrowy tryb

14 10, 2020

KEN

SAMORZĄD ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pracowników naszej szkoły niespodziankę - złote medale za mistrzowską pracę wykonywaną każdego dnia oraz spersonalizowane życzenia wyrażające naszą wdzięczność. Za wszystko serdecznie Państwu dziękujemy!

Przejdź do góry