Loading...
19 12, 2019

Świąteczny czas

ŚWIĄTECZNY CZAS W KLASIE 1B Z okazji obchodzonych 19.02 urodzin Mikołaja Kopernika, klasa 6C z wychowawczynią p Małgosią Czajkowską przygotowała apel, w którym przybliżyli nam najważniejsze wydarzenia z życia Naszego Patrona oraz... Sam Kopernik zaszczycił nas swoją obecnością aby opowiedzieć o swoim największym odkryciu! Wstrzymał słońce, ruszył ziemię... Sami zobaczcie

17 12, 2019

Odebrały nagrody

ODEBRAŁY NAGRODY Marysia Milanowska z kl. 4b odebrała dyplom i nagrodę za 1.miejsce w XII Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Gdańsku. Tutaj w wierszu K. I. Gałczyńskiego "Pieśń o fladze". Odbył się również konkurs plastyczny, w którym Michalina Żołędziewska zdobyła 6. miejsce, a Bianka Niewiadomska 5. Obie dziewczynki uczą się

10 12, 2019

Konkurs

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Reprezentanci z klas 8 wzięli udział w konkursie z języka angielskiego "Christmas Trivia", organizowanym przez II LO. Nasi uczniowie zdobyli 3 miejsce, gratulujemy

6 12, 2019

Mikołaj

MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE Do naszej szkoły też przyszedł Mikołaj, któremu dzielnie pomagały elfy z Samorządu Uczniowskiego. On obdarował dzieci prezentami, a one dla niego recytowały, śpiewały i wystawiły piękne przedstawienie. Sami zobaczcie relację fotograficzną.

5 12, 2019

Dzień wolontariusza

DZIEŃ WOLONTARIUSZA Dnia 5 grudnia wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza. Podczas happeningu uczniowie świetnie się bawili. Nasze koleżanki zaprezentowały dotychczasowe akcje, które zostały wykonane przez nasz Klub w ubiegłym i tym roku.

2 12, 2019

Koncert muzyczny

POWIEDZ NIE Wczoraj uczniowie klas 7 z naszej szkoły wzięli udział w programie profilaktyki uzależnień w formie koncertu muzycznego pt. "Powiedz NIE" w wykonaniu perkusisty Wiesława "Blachy" Błażkiewicza. Koncert zorganizowany został przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku.

2 12, 2019

Zbiórka żywności

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W ostatni weekend już po raz drugi wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 8 brali udział w Świątecznej Zbiórce Żywności w sklepie Lidl. Bardzo dziękujemy za pomoc i ofiarowany czas.

Przejdź do góry