Loading...
21 02, 2020

Zamek

1B W MUZEUM ZAMKOWYM 20 lutego 2020 r. klasa 1b wybrała się do Muzeum Zamkowego w Malborku na zajęcia edukacyjne. Zajęcia prowadziła Pani Ewa Kasprzyk, która zaciekawiła uczniów opowieściami skąd wzięli się rycerze, jak była prowadzona walka w okresie średniowiecza, jak wyglądało uzbrojenie rycerskie w tamtych czasach.

14 02, 2020

Walentynki

WALENTYNKI 14 lutego 2020 r. poczta walentynkowa dostarczyła uczniom oraz nauczycielom wiele radości. Gratulacje dla klasy 7a, która bardzo aktywnie zasiliła naszą skrzynkę na listy.

10 01, 2020

Nagrody

NAGRODY W ŚWIETLICY W świetlicy przyszedł czas podsumowań. Zamykamy pierwszy semestr i nagradzamy najgrzeczniejsze dzieci. Tym razem aż 9 dzieci wykazało się wzorowym zachowaniem w czasie pobytu w świetlicy szkolnej. Serdecznie gratulujemy: Martynie Klain z 1a Alicji Miklis z 1b Lenie Czajkowskiej z kl.1b Zosi

10 01, 2020

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE FERIE Konkurs "Bezpieczne ferie" skierowany był do uczniów z kl. 0-3. Przed feriami, uczestnicy po zapoznaniu się z hasłami dotyczącymi bezpiecznego spędzania czasu wolnego od nauki w szkole, musieli odpowiednio połączyć hasło z ilustracją i wpisać odpowiedź do przygotowanej tabeli. Konkurs cieszył się sporym powodzeniem, zdarzały się niewielkie pomyłki,

10 01, 2020

Asy

ÓSEMKOWE ASY – OWOCNY SEMESTR W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 8 Pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020 zbliża się ku końcowi i czas na pierwsze podsumowania. Uczniowie naszej szkoły okazali się bardzo aktywni na wielu polach i przysporzyli szkole powodów do dumy. Szczególnymi osiągnięciami może pochwalić się Karol Grzegorzewski z kl. 8c,

20 12, 2019

Jasełka

NIE BYŁO MIEJSCA W piątek w naszej szkole odbyły się jasełka przygotowane przez klasę 5b pod kierunkiem pani Anny Tubiak. Wcześniej zespół "Osiem nas" wprowadził nas w świĄteczny klimat. Na zakończenie klasy piąte i szóste zaśpiewały świąteczne piosenki.

19 12, 2019

Spotkanie z rodzicami

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI 19 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie świąteczne dzieci z klasy zerowej,  rodziców wraz z wychowawczynią i panią dyrektor. Dzieci pięknie wyrecytowały wiersz o Mikołaju, i zatańczyły 3 piosenki o tematyce zimowej, świątecznej i anielskie. Potem nastąpiła niezwykle nastrojowa lekcja ciszy, która była wprowadzeniem w atmosferę

Przejdź do góry