Loading...
8 11, 2019

Niepodległość

ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI 7 listopada 2019 r.  w naszej szkole odbył się apel z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dziękujemy aktorom, kl 7a oraz wychowawcy Panu Wojciechowi Kunickiemu za przygotowanie inscenizacji, która pozwoliła nam poczuć ducha tamtych wydarzeń i uczcić tak ważne dla naszego kraju wydarzenie. 8 listopada cała

30 10, 2019

Miesiąc Bibliotek Szkolnych

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH W październiku obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych i w związku z tym uczniowie wzięli udział w zabawach, akcjach i imprezach promujących książki i czytanie. Najmłodsi uczniowie przez 21 dni brali udział w akcji zorganizowanej we współpracy z siecią sklepów „Biedronka”, polegającej na codziennym czytaniu i zbieraniu

27 10, 2019

Reks

NASI WOLONTARIUSZE W REKSie Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu swój wolny czas spędzają pomagając bezdomnym zwierzętom w Stowarzyszeniu Reks.Wielkie podziękowania dla uczniów całej SP8 za pokarm dla psów i kotów z Reksa 🐩🐈🐕

25 10, 2019

W Akademii Pana Kleksa

PIĄTEK Z PANEM KLEKSEM Dziś Samorząd Uczniowski zabrał uczniów naszej szkoły do Akademii Pana Kleksa. Była lekcja kleksografii, zdobienie piegami oraz imiona na literę A. Wszystko to przy dźwiękach piosenek z filmu o Panu Kleksie.

17 10, 2019

Zajęcia z doradcą zawodowym

ZAJĘCIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM Dnia 17 października uczniowie  klas ósmych brali udział w zajęciach prowadzonych przez panią Annę Kosek- doradcę zawodowego z Urzędu Pracy.  Uczniowie zostali zapoznani ze specyfiką pracy w urzędzie i uzyskali informacje na temat stopy bezrobocia w powiecie malborskim oraz programów kierowanych do osób bezrobotnych i młodzieży

17 10, 2019

Ratownictwo

DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO Dzień Ratownictwa Medycznego to wspaniała okazja, aby nauczyć nasze dzieci czegoś nowego, ważnego i potrzebnego. Świetlica szkolna zorganizowała dla klas I-III szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Nasi wspaniali ratownicy: Dominika Mucha, Kamil Kakowski oraz Rafał Kosatka, uczyli dzieci pozycji bocznej ustalonej, sztucznego oddychania oraz pokazali cały ekwipunek

10 10, 2019

Dzień Nauczyciela

DZIEŃ NAUCZYCIELA Klasa 5c pod kierunkiem wychowawczyni p. K. Skrzypek przygotowała apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie w humorystyczny sposób pokazali dzień z życia nauczyciela. Samorząd złożył nauczycielom piękne życzenia i obdarzył ich pysznym, słodkim upominkiem.

8 10, 2019

Sukces

MAMY SUKCES We wtorek 8 października 2019 r.  nasze dziewczęta klas VII i VIII zajęły II miejsce w Mistrzostwach Miasta Malborka w unihokeju. Gratulacje!

Przejdź do góry