ŚWIETLICA PO HISZPAŃSKU

Ostatnie zajęcia w świetlicy po hiszpańsku, czyli szykujemy się na wspaniałe wakacyjne podróże i przygody.

Dziękujemy za wspólną zabawę i łzy, do zobaczenia we wrześniu!

Nauczyciele świetlicy życzą wspaniałych beztroskich wakacji 😀

Podziel się tym postem