Świetlica po hiszpańsku ŚWIETLICA PO HISZPAŃSKU Ostatnie zajęcia w świetlicy po hiszpańsku, czyli szykujemy się na wspaniałe wakacyjne podróże i przygody. Dziękujemy za wspólną zabawę i łzy, do zobaczenia we wrześniu! Nauczyciele świetlicy życzą wspaniałych beztroskich wakacji 😀 Podziel się tym postem Karolina Siwko2026-06-25T09:27:10+02:00