Zdalne nauczanie
UWAGA! Zajęcia szkolne po przerwie świątecznej od 15.04(środa) nadal w formie zdalnej. Egzamin 8 klas przesunięty.
UWAGA! Zajęcia szkolne po przerwie świątecznej od 15.04(środa) nadal w formie zdalnej. Egzamin 8 klas przesunięty.
KWARANTANNA W 3 A My sposoby swoje mamy i o zdrowie wszystkich dbamy! Siedzimy w domu i działamy :-) Oto prezentacja aktywności uczniów naszej klasy. Pozdrawiamy WSZYSTKICH bardzo serdecznie!
SKARPETKA NIE DO PARY Pierwszy tydzień kwarantanny za nami!! Z okazji dzisiejszego dnia wspierania, zrozumienia i akceptacji osób z Zespołem Downa (Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa) Wasz Samorząd Uczniowski rozpoczyna akcję noszenia dzisiaj różnych skarpetek, przyłączcie do naszej akcji.
DZIEŃ PATRONA SZKOŁY Z okazji obchodzonych 19.02 urodzin Mikołaja Kopernika, klasa 6C z wychowawczynią p Małgosią Czajkowską przygotowała apel, w którym przybliżyli nam najważniejsze wydarzenia z życia Naszego Patrona oraz... Sam Kopernik zaszczycił nas swoją obecnością aby opowiedzieć o swoim największym odkryciu! Wstrzymał słońce, ruszył ziemię... Sami zobaczcie relację fotograficzną.
DZIEŃ KOBIET W 3A Dzisiaj chłopcy z naszej klasy spisali się na medal. Przygotowali nam wspaniałą niespodziankę. Były kolorowe notesy w futerkowej okładce, hiacynty w doniczce, o które będziemy dbały wiele dni oraz własnoręcznie przez chłopców wykonane owocowe szaszłyki. Koledzy uroczyście odśpiewali nam "Sto lat", zrobili kredową laurkę na tablicy.
DZIEŃ KOBIET Dziś Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszą dziewczynkę w klasie. Słodki upominek loterii został ufundowany przez Samorząd Studencki Wydziału Zarządzania i Inżynierii Wyższej Szkoły Gospodarki w Malborku, serdecznie dziękujemy. #wsg #wsgmalbork #wyzszaszkolagospodarki Oto najsympatyczniejsze dziewczynki w roku szkolnym 2019/2020: Zuzia Stellmach Martyna Klein Maja Czoska
EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Właśnie w związku z tym świętem szkolna pani logopeda Aleksandra Guzow przygotowała dla naszych dzieci cykl zajęć profilaktycznych. Dla każdego coś innego. Dla zerówki zorganizowane zostały m.in. zabawy rytmiczne, trening narządu aparatu artykulacyjnego, ćwiczenia koncentracji oraz pamięci słuchowej.
PASOWANIE NA CZYTELNIKA 27 lutego 2020 r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelnika. Witamy wszystkich nowych czytelników w naszej szkole.